Usługi stomatologiczne Szczecin

Nasza praktyka stomatologiczna oferuje
usługi z zakresu implantoprotetyki (implanty), medycyny estetycznej (m. in. wybielanie zębów), protetyki dentystycznej (protezy, korony, mosty) oraz stomatologii zachowawczej.

Dołącz do grona naszych uśmiechniętych Pacjentów :)

DANE
kontaktowe
91 455 85 55
ul. Bandurskiego 15/2
71-685 Szczecin

Protetyka

Współczesna stomatologia w zakresie protetyki dentystycznej dysponuje bardzo szeroką gamą nowoczesnych metod uzupełniania brakujących w jamie ustnej zębów. Zniszczone uzębienie lub widoczne ubytki należy odtworzyć nie tylko ze względu na estetykę wyglądu Pacjenta, ale przede wszystkim z uwagi na poprawę funkcji żucia pokarmów oraz jego ogólny stan zdrowia. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne znaczenie ma dla człowieka stan jego uzębienia.

Indywidualnie dobierane rozwiązania protetyczne stosowane w naszych gabinetach, pozwalają na uzupełnienie lub całościowe odtworzenie prawidłowo funkcjonującego uzębienia w połączeniu ze znakomitym efektem estetycznym i w sposób zapewniający każdemu Pacjentowi komfort. W zależności od stopnia zniszczenia i braków w uzębieniu oraz według preferencji Pacjenta i wskazań medycznych – możemy zastosować różne metody rekonstrukcji brakujących zębów.

 

Naszym Pacjentom oferujemy wygodne i estetyczne formy

 • Uzupełnienia osadzane na stałe, w tym:
  • korony i mosty pełnoceramiczne lub na podbudowie z metalu, osadzone na własnych zębach lub na implantach.
 • Uzupełnienia wyjmowane, w tym protezy:
  • na bazie koron teleskopowych,
  • elastyczne,
  • bezklamrowe oparte na kosmetycznych elementach retencyjnych
   (z zastosowaniem: rygli, zasuw i zatrzasków),
  • uzupełnienia szkieletowe lub protezy całkowite z estetycznymi zębami. 

Komfort zapewniony przez cały czas

Zaraz po zaplanowanym usunięciu zębów pacjent otrzymuje wykonaną w laboratorium protezę tymczasową. W ten sposób nie ogranicza swojego funkcjonowania i ma zapewniony komfort i estetykę do chwili otrzymania końcowej pracy protetycznej.

Prywatna praktyka stomatologiczna w Szczecinie B. Jadczyk
Zadzwoń by umówić wizytę tel. 91 455 85 55